בותיק

כך נבחר נכון את התיק שהכי מתאים לנו!

אם חשבנו שלקנות תיק אכותי ויפה זה דבר של מה בכך?

כדי שלא נופתע שהתיק פשוט לא עומד בציפיות והשאיפות שלנו הוא לא באמת כזה יפה ומושך כמו בתמונות. הוא לא כזה אכותי וחזק כך שיעמוד לאורך ימים ושנים והאמת שהוא גם לא נוח וקל לנשיאה כדאי מאוד שנקדיש לכך כמה רגעים,צריך להבין שבסוף תיק זה משהו שאמור לשמש אותנו ליום יום ואסור לנו להתפשר על משהו חיוני בחיינו! 

אלו 6 הדברים שכדאי לשים לב אליהם כאשר רוכשים תיק 

  1. נראות התיק: היום הדבר שהכי חשוב עבורנו יותר מהכול זה שהתיק שלנו היה פשוט יפה ומושך. כשנצא איתו לרחוב או לכל מקום שרק נחפוץ תהיה לנו תחושה טובה ומהנה שנדע שאנו הולכים על הצד הטוב ביותר.
  2.  איכות התיק: כל חומרי התיק צריכים להיות באיכות הכי טובה ובטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש. זה כולל אבזמים חזקים בלתי שבירים, רצועות איכותיות וחזקות, רוכסנים עמידים בתנוע חדה ומהירה וכמובן הכי חשוב איכות הבד עצמו שיחזיק מעמד לאורך ימים ושנים. לא התבלה בשמש הישראלית, לא כל דבר שהוא קצת חד יגרום לבד לחתך.
  3. נוחות התיק: מתחלק ל-2: נוחות ההליכה עם התיק ונשיאתו, נוחות התיק עצמו עבור הצרכים שלכם. לגבי נוחות ההליכה עמו  צריך לבדוק שהידיות והכתפית שלו בנוים בצורה אורגונומית שמאפשרת לאויר להכנס ולצאת כך שתרגישו תחושת קלילות ונוחות לאורך זמן. לגבי התאמת התיק לצרכים שלכם חשוב לבדוק את גודל התיק כמות התאים והכיסים שלו כך שיתאימו לצרורך שלכם וכן הטענת USB כיסים למחשב נייד וטאבלט מקום למחזיק מפתחות שלכם מקום לעטים כים נסגר לכסף ודברים חשובים וכן הלאה.
  4. אחריות מלאה ולא לזמן מועט שימו לב! יש תיקים עם אחריות ל 6/12 חודשים בלבד יש כאלה שכותבים המון תנאים לאחריות לעומת זאת יש תיקים עם 3 שנות אחריות מלאה דבר המעיד על אמינות המוצר וחוזקו
  5. חסינות התיק: תיק חסין ועמיד נגד גנבות כך שבל זמן ובכל מקום נוכל להסתובב איתו עם תחושת ביטחון ושחרור ובלי צורך לשים אלף עיניים על התיק שלא יגנב.
  6. עמידות התיק: עמיד כנגד מים לפחות 80% שגם בימי גשם תוכלו ללכת בשקט לעבודה עם כל הדברים החשובים לכם כולל דברים אלקטרונים

שתהיה לכולנו נשיאה מהנה ובטוחה!

Open chat
💬 זקוק לעזרה?
Scan the code
שלום 👋
מעוניין לדעת עוד? יש לך שאלות?
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
אצלנו תקבלו יעוץ מקצועי ומותאם אישית!